Merhaba dünya!
17 September 2020
Turizm emekçilerinden örnek davranış!
10 August 2021

Çocukların 1 yıllık temizlik ve hijyen ihtiyaçlarını karşılandı

Avrasya Grup bünyesinde bulunan İstanbul Endüstriyel Temizlik Ürünleri, SOS Çocuk Köyü Derneği’nde yaşam süren ve desteğe ihtiyaç duyan çocukların bir yıl boyunca temizlik ve hijyen ürünü ihtiyacını karşıladı.

Adanın Hijyen Teknolojileri ve Sistem Tasarımları alanında faaliyet gösteren İstanbul Temizlik, SOS çocuklarına duyarsız kalmadı
KKTC’de başta Hijyen Teknolojileri ve Sistem Tasarımları alanında faaliyet gösteren ilk işletme özelliğini taşıyan İstanbul Endüstriyel TemizlikÜrünleri, binlerce ürün çeşitliliği, uygun fiyat kalitesi ile adanın her yerine uluslararası platformda hızlı lojistik ile hizmeti sunarken, SOS çocuklarının da ihtiyaçları için duyarlılık göstererek, içerisinden geçilen Kovid-19 kriz sürecinde en çok ihtiyaç duyulan desteklerin başında gelen hijyen ve temizlik ürünü ihtiyaçlarına 1 yıllık katkıda bulundu.

İstanbul Endüstriyel Temizlik Ürünleri Direktörü Abdullah Kürklü: Çocuklarımızın her zaman yanındayız. Birlik, beraberlik ve dayanışmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz günlerden geçiyoruz
İstanbul Endüstriyel Temizlik Ürünleri Direktörü Abdullah Kürklü de konuyla ilgili yaptığı açıklamada, aile bakımını kaybetmiş çocukların, sağlık ve ekonomik anlamda içerisinden geçilen bu zorlu süreçte desteğe daha çok ihtiyaç duyduğuna değinerek, şirket olarak SOS çocuklarının her zaman yanında olup, ellerinden gelen katkıyı sağlamaya devam edeceklerini belirtti.

Diğer şirketlerin ve iş adamlarının da, ülkenin içerisinden geçtiği kriz ortamında daha duyarlı olarak, el birliği ile desteğe ihtiyaç duyulan kurum veya alanlara ellerinden geldiği kadar destekte bulunmalarını da temenni eden Kürklü, “Ülkece birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz günlerden geçiyoruz. Ekonomik ve sosyal anlamda ciddi sıkıntılar yaşadığımız ve etkilendiğimiz bugünlerden, dayanaşarak ve yardımlaşarak geçmemiz, ilerideki özlediğimiz sağlıklı ve sosyal refahı yüksek günlere ulaşmamızı daha da kolaylaştıracaktır” dedi.