NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ?

Her şirketin amacı pazar payını artırmaktır. İşletmeler rekabet avantajı elde etmek ve sektöründe en iyi noktaya gelebilmek için çaba gösterirler. Bir şirketin insan kaynağına verdiği değer, aynı zamanda şirketin piyasadaki yerini yansıtır. Personelin kalitesi ve verimliliği hedeflere ne kadar yaklaşıldığı ile doğru orantılıdır. Bu nedenle personel seçimi büyük bir sorumluluktur ve bunu başarabilmek için motive ve yetenekli bireylere ihtiyaç vardır. Bizim için en önemli unsur şirketlerin ve aday personellerin ihtiyaçlar doğrultusunda en doğru noktalarda bir araya getirilmesidir. Bünyemizde hizmet veren kadrolarımız kendi sektöründe tecrübe sahibi ve fiilen sektör içerisinde tecrübe kazanmış personellerden oluşmaktadır. Standart personel sağlamanın gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirirken, özel şartlar durumunda personel transferi mekanizmasını aktif tutar doğru yere doğru personel seçimi yapar. Böylece şirket içerisindeki kalite standardının yükseltilmesine katkı sağlamış olur. Amacımız şirketlerin ve aday personellerin uzun yıllar birlikte çalışabilecekleri performansı yüksek, güvenli ve mutlu bir ortamı oluşturabilmektir.

ARAMIZA KATIL !

Sen de KKTC’nin lider şirketi İstanbul Endustriyel kadrolarında yer alıp kazanan takımın bir oyuncusu olmak istiyorsan aşağıdaki formu doldurmaya başlayabilirsin! (Tüm başvurular on-line olarak takip edilmekte olup, bilgiler şirket yetkilileri haricinde 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.)


  İletişim Bilgileriniz

  Öğrenim Durumu

  Yabancı Dil

  Bilgisayar Becerileri

  İş Tecrübesi (En son çalıştığınız işyerinden başlayarak)

  Referanslar

  Görev İle İlgili Talepler

  İş Hakkında

  Sağlık Durumunuz


  NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ?

  Her görüş ve düşünce bizler için önemlidir. Sorularınız ve görüşlerinizi için lütfen iletişim formunu kullanın. Çalışma arkadaşlarımız en geç 48 saat içerisinde sizlere geri dönüş yapacaklardır.