Hakkımızda


1968 yılında başlayan Kozmetik ve Temizlik Ürünleri hikâyemiz 1993 yılında İSTOÇ'ta Endüstriyel Temizlik Ürünleri ve Ekipmanlarıyla dağıtım ve pazarlama alanında devam etmiştir. 2010 yılında “Kıbrıs’ta Hijyenin Yeni Rotası” sloganıyla dağıtım ve pazarlama alanında hayat bulmuştur.

Değişen dünya, yaşam alanları ve alışkanlıklarımızla birlikte temizlik ve hijyen kavramları arasındaki fark daha da belirginleşmeye başladı. Önceleri günlük yaşam alanlarımızda sadece temizlik kavramı yeterli gelirken şimdilerde hijyen kavramının daha da ön plana çıktığını görüyoruz.

Temizlik kavramı, yüzeylerin tozdan, kirden arındırılması veya yüzeylerin gıda maddeleri ile temasının kesilmesi kadar yüzeysellik taşırken, hijyen kavramı ise sağlıklı ortam ve sağlıklı ortamın devamlılığını sağlamak gibi bireylerin fizyolojik sağlıklarına da direkt etki eden bir kavram.

Hijyen kavramında son zamanlarda öne çıkan bakteriyolojik temizlik (Gözle görülmeyen, hastalık yapabilen çeşitli patojen yani bakteriler, mantarlar ve virüsler) son zamanlarda tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgınıyla birlikte daha da ön plana çıkarken, bizim uzun süredir yer edindirmeye çalıştığımız “Hijyen” kavramı da daha da önem kazanmıştır.

Demo uygulamalarımızda kirin görünen boyutuna verilen önemden daha fazlasını görülmeyen boyutuna göstermekteyiz. Uygulamalarımızın ve ürünlerimizin geniş kapsamlı detaylarını müşterilerimizle paylaşarak denetim kolaylığı sağlamaktayız. Yaptığımız uygulamaların ve ürettiğimiz ürünlerin etkinliğini düzenli laboratuvar çalışmaları ile takip etmekteyiz.

Uluslararası standartlarda temizlik şirketi, hijyen teknolojileri, dezenfeksiyon ve sanitasyon faaliyetlerini ülkemizde; ekonomik, doğru ve hızlı bir şekilde ulaşılabilir hale getirmek amacı ile faaliyetlerimize başladık. Ülkemizde; başta Hijyen Teknolojileri ve Sistem Tasarımları olmak üzere Sanitasyon ve Dezenfektasyon alanında faaliyet gösteren ilk işletme özelliğini de taşımaktayız.

Binlerce ürün çeşitliliği, uygun fiyat kalitesi ile adanın her yerine uluslararası platformda hızlı lojistik ile hizmet vermekteyiz.


Vizyonumuz

Sunduğumuz hizmetlerde ve ürettiğimiz ürünlerde; uzun ömürlü ve düşük kar hedefli bir ticari birlikteliği hedef almaktayız. Hizmet ve ürün kalitesinin uluslararası standartlara yükseltilmesi, hizmetlerin ve ürünlerin satın alımı aşamasında bizi tercih eden kurumların pişmanlık duymaması için, yatırımlarımız ve sorumluluklarımızla ilgili üst düzeyde özen göstermekteyiz. Faaliyetlerimize başladığımız tarihten bu yana müşteri memnuniyetimiz en büyük değerimizdir.

Misyonumuz

Temizlik ürünleri dağıtım ve pazarlama alanında faaliyet gösteren şirketimiz, toplu tüketim ve kullanım alanlarının temizlik ile hijyen ihtiyaçlarına yönelik ürün pazarlama ve dağıtımını yapmaktadır. Bilinen temizlik firması ve temizlik şirketi yaklaşımının çok ötesinde, değişen çağın ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ve öncülük eden bir amaç gütmekteyiz. Ürünlerimizi de bu yönde üretmekteyiz.